Prawa autorskie i zastrzeżenia

Prawa autorskie:

Kopiowanie, rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, grafik oraz kopiowanie, rozpowszechnianie i publiczne odtwarzanie plików audio-wideo opublikowanych na stronie http://blog.sage.com.pl jest dozwolone jedynie pod warunkiem uzyskania wcześniejszej zgody Właściciela serwisu. Nie narusza to uprawnienia wynikające z dozwolonego użytku ani innych obowiązujących ograniczeń lub wyjątków prawa autorskiego. Każda kopia musi być w widoczny sposób opatrzona imieniem i nazwiskiem autorów oraz oświadczeniem o treści: „Materiał ten pochodzi z serwisu blog.sage.com.pl. Wyrażone w nim opinie mogły ulec dezaktualizacji od czasu publikacji.”

Zastrzeżenia:

Serwis http://blog.sage.com.pl, jego Właściciel (Sage sp. z o.o.) oraz Redaktorzy poszczególnych tekstów (dalej: „Autorzy”) informują, że materiały i opinie przedstawione w serwisie służą tylko i wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią porady prawnej. Treść bloga nie stanowi opinii prawnej ani jakiejkolwiek porady prawnej, finansowej ani gospodarczej i nie może być podstawą do podjęcia jakiejkolwiek decyzji biznesowej. Treść bloga nie stanowi informacji o stanie obowiązującego prawa. Treść bloga stanowi wyłącznie odzwierciedlenie poglądów Autorów. Autorzy oraz Właściciel serwisu zastrzegają prawo do zmiany tekstów oraz poglądów i opinii wyrażonych na blogu, w szczególności w przypadku zmiany prawa lub praktyki orzeczniczej sądów i organów administracji, w tym urzędów skarbowych i izb obrachunkowych.

Blog Sage używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.