0 komentarzy

Zarządzanie biznesem z Sage X3 w chmurze

Jayne Archbold, Dyrektor Generalna, Sage Enterprise Market Europe

 

Ułatwianie i usprawnianie życia naszych klientów zawsze było dla nas ważne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mają tyle czasu, aby walczyć ze skomplikowanym oprogramowaniem i przekopywać się przez ciężkie systemy zarządzania. Potrzebują narzędzia, które działa zawsze i wszędzie. Jednak równie ważne jest posiadanie czegoś, co oferuje możliwości potrzebne zaawansowanemu użytkownikowi. Alan Kay mówił, że dobre oprogramowanie ułatwia proste sprawy, a skomplikowane czyni je możliwymi. Sama prawda. Ta myśl przyświecała nam podczas wypuszczenia na rynek nowego rozwiązania w chmurze - Sage X3.

Skrojony na miarę – nie pret á porter

Złożoność, lub raczej jej brak, była głównym motorem Sage X3 (to nowa nazwa naszego flagowego rozwiązania do zarządzania biznesem, wcześniej znane jako Sage ERP X3). Zrobiliśmy wszystko, żeby był łatwy w obsłudze – ale jednocześnie chcielismy zrównoważyć tę łatwość zaawansowanymi narzędziami dla zaawansowanych użytkowników.

We współczesnym środowisku biznesowym nie ma miejsca na podejście „jedno rozwiązanie dla wszystkich”. W Sage wiemy, że każda firma jest inna i dlatego dostarczamy organizacjom narzędzi i usług dostosowanych do potrzeb w celu wspierania ich na każdym etapie biznesowej drogi.

Korzystanie z Sage X3 w chmurze poprzez Amazon Web Services (AWS) umożliwia firmie uproszczenie procesów zarządzania oraz uwolnienie czasu i zasobów informatycznych. Chcemy dać naszym klientom swobodę i elastyczność wdrażania rozwiązań, które są do nich najlepiej dopasowane. Do zakupu oprogramowania można zastosować analogię pomiędzy kupnem garnituru na miarę i zakupem gotowego garnituru w sklepie. Dzięki Sage X3 nasi klienci mogą zestawiać różne kombinacje rozwiązań w chmurze i rozwiązań hostowanych, wybierając te funkcjonalności, które dają im pełną kontrolę nad swoją działalnością w sposób, który im odpowiada. Korzyścią takiego rozwiązania jest możliwość modyfikowania kombinacji elementów w chmurze i stacjonarnych w placówce wraz ze zmianą potrzeb biznesowych.

Masz kontrolę

Zarządzanie firmą wcale nie musi byś skomplikowane. Co więcej, zarządzanie powinno być proste, skuteczne i elastyczne, aby spełniało potrzeby, które - o czym doskonale wiemy - mogą się zmienić nawet codziennie. Jeżeli chcesz i jesteś na to gotowy – możesz całkowicie przejść na rozwiązanie chmurowe.

Nie chcemy oferować szeregu różnych produktów, spośród których trudno dokonać jednoznacznego wyboru. W zamian oferujemy Ci jeden produkt. Sage X3. Od Ciebie zależy jak go zastosujesz i wdrożysz. Masz kontrolę.

Sage X3 daje przedsiębiorstwom większy wybór, co oznacza, że możesz rozwijać się we własnym tempie, na własnych warunkach.

Aby uzyskać więcej informacji na temat powodów, dlaczego twój biznes potrzebuje chmury, kliknij tutaj

 

Podziel się:

Komentarze

Brak komentarzy. Wyraź swoją opinię jako pierwszy!

Komentuj

Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem (*).