5 komentarzy

Zakładanie własnej działalności. Część 1 - Rejestracja firmy.

Panuje stereotyp, że założenie własnego biznesu jest skomplikowane. Pomimo wciąż dużej biurokracji, stworzenie firmy w Polsce jest dziś łatwiejsze niż np. przed 10 laty. Sposób na życie, realizacja zawodowej pasji, chęć zysku, potrzeba pełnej niezależności… Źródeł motywacji by „pójść na swoje” jest wiele, ale zakładających własną działalność, czeka ta sama ścieżka procedur: CEIDG, ZUS i (zależnie od formy opodatkowania) Urząd Skarbowy.

Czytaj dalej >>

 

Podziel się:

Komentarze

Bardzo dziękuję za wartościowy artykuł. Właśnie jestem na etapie planowania swojej działalności i zaraz przyjdzie etap wszelkich formalności, zatem dziękuję za kwintesencję najpotrzebniejszych rzeczy.
26 czerwca 2015 o godzinie 11:56 #1
Nie mogę doczekać części 2 :) Bardzo przydatne informacje dla osób, które będą rejestrowały firmę po raz pierwszy w swoim życiu.
27 czerwca 2015 o godzinie 21:55 #2
Zachęcam do zapisania na nasz Newsletter. Będą Państwo na bieżąco z przygotowywanymi przez nas artykułami - także z serii "Zakładanie własnej działalności" :)
30 czerwca 2015 o godzinie 11:10 #3
Kilka z tych informacji, które napisałaś wiedziałem,a spora część dopiero poznałem, Informacje, które tu zawarłaś są bardziej jasno napisane i poukładane. Super artykuł oby tak dalej :)
23 grudnia 2015 o godzinie 12:27 #4
Super artykuł, już czekam na przeczytanie części drugiej i zbieranie kolejnych informacji i porad przy zakładaniu własnej firmy :)
23 grudnia 2015 o godzinie 12:34 #5

Komentuj

Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem (*).