0 komentarzy

POWITANIE

Witamy na polskim blogu Sage!

To nasz pierwszy wpis - ruszamy z nową formą komunikacji: firmowym blogiem Sage w Polsce.

Kilka, a może nawet kilkanaście razy w miesiącu, będziemy zamieszczać tu wpisy, poświecone różnorodnym tematom przydatnym przedsiębiorcom, w tym szczególnie właścicielom i pracownikom małych i średnich firm. Lecz nie tylko...

Będziemy poruszać zagadnienia związane z oprogramowaniem komputerowym i usługami IT dla firm, zmianami w przepisach, podatkami, składkami ZUS, regulacjami mającymi wpływ na prowadzenie codziennej działalności gospodarczej, w tym m.in. relacjom z urzędami. Przyjrzymy się różnym kruczkom i sztuczkom, paradoksom i haczykom z jakimi sami też spotykamy się. Monitorujemy trendy na rynku i zagadnienia przewijające się w mediach.

Dlaczego blog?

Bliskie nam są takie tematy jak faktury elektroniczne, obowiązki właścicieli firm i osób zarządzajacych nimi, a przede wszystkim to, co dotyczy naszych rozwiązań. Napiszemy tu, gdy natrafimy na coś ciekawego, wartego uwagi szerszego grona; problem jaki może być istotny nie tylko dla użytkowników naszych rozwiązań; na temat, który zapragniemy skomentować.

Na początek na pewno dużo będzie tu o... „wacie". Zmiany przepisów o VAT na przełomie roku są nieuchronne i wiąże się z nimi wiele wątpliwości, dlatego jeden z działów tego bloga od razu przeznaczamy w całości na zagadnienie związane z VAT: obserVATorium. Uważnie śledzimy zapowiedzi i projekty różnych resortów, pomysły partii, posłów i organizacji biznesowych. Będziemy monitorować proces legislacyjny dotyczący zmian przepisów „vatowych".

Zapraszamy też do komentowania. Wystarczy wybrać sobie jakiś nick lub swoje imię i podać swój adres email (nie będzie on oczywiście widoczny dla innych) oraz wpisać ciąg znaków z obrazka. Nie obiecujemy, że zamieścimy wszystkie komentarze, ani też, że odpowiemy na każde pytanie. Kto za nas zna wszytskie odpowiedzi? Warto jednak spróbować! Możemy na tym wspólnie skorzystać a może my też nauczymy się wiele od Was. Zastrzegamy sobie prawo do moderowania komentarzy i prosimy o wyrozumiałość, gdy nie odpiszemy natychmiast.

Szczegółowe pytania dotyczące zmian VAT można też kierować do naszej firmy drogą telefoniczną: jeszcze latem uruchomiliśmy w tym celu specjalną Infolinię VAT, pod numerem: (+48) 22 417 93 93. Więcej o niej tu: http://www.sage.com.pl/infolinia-vat.

 

Podziel się:

Komentarze

Brak komentarzy. Wyraź swoją opinię jako pierwszy!

Komentuj

Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem (*).