0 komentarzy

Jak zdobyć 10 000 zł na rozwój małej firmy? Pójdź śladami młodych biznesmenów..

Ruszył Sage Challenge, konkurs dla ludzi, którzy prowadzą swój biznes z pasją, chcą o tym opowiedzieć i przy okazji powalczyć o atrakcyjną nagrodę!

Każdy, kto kocha swój biznes, prowadzi go z pasją, inspiruje i zaraża innych, powinien wziąć udział w tym konkursie. Choć dopisek do Sage Challenge („pojedynek startupów”) może sugerować, że to propozycja dla najmłodszych stażem właścicieli biznesów, do udziału zapraszamy wszystkich przedsiębiorców. Także tych, którzy już osiągnęli sukces zawodowy. Liczy się pasja i pozytywna energia! 

Konkurs ma trzy etapy. Zaczynamy od fazy przyjmowania zgłoszeń (do 13 marca!). Wystarczy wypełnić prosty formularz, oraz szczerze odpowiedzieć na jedno pytanie. W kolejnym etapie wybierzemy trzy najbardziej inspirujące i fascynujące wypowiedzi. Następnie każdą z trzech historii biznesu sfilmujemy (zapewniamy darmowe nagranie) i udostępnimy filmy w sieci. Na koniec to internauci w głosowaniu zdecydują, kto zostanie Zwycięzcą Sage Challenge.

Nagroda? Zwycięzca będzie mógł wybrać między nagrodą pieniężną o wartości 10 000 zł a bezpłatnym, półrocznym dostępem do ekskluzywnej przestrzeni biurowej w wybranych przez siebie lokalizacjach na całym świecie (ponad 2000 miejsc). Dostęp do nowoczesnego biura w najatrakcyjniejszych lokalizacjach to doskonała szansa do rozwinięcia skrzydeł – prowadzenia ekspansji na rynkach zagranicznych, nawiązywania kontaktów i budowania relacji przy znacznie obniżonej barierze kosztowej. Dodatkowa korzyść to promocja własnego biznesu poprzez sfilmowaną i opublikowaną w sieci historię.

Młodzi biznesmeni inspirują uczestników

Do udziału w pilotażu Sage Challenge zaprosiliśmy właścicieli małych firm, którym udało się zamienić pasję w dobrze prosperujący biznes. O przedstawienie swoich historii poprosiliśmy m.in.: Michała Kędziorę, autora znanego bloga modowego Mr. Vintage, Basię Ritz, restauratorkę, laureatkę Master Chefa oraz Basię Sołtysińską i Radka Kotarskiego – właścicieli LifeTube. Odwiedź nasz profil na Facebooku, poznaj ich historie i zagłosuj.

A może Ty także zamieniłeś pasję w biznes? I kochasz to, co robisz? Opowiedz nam o tym i przystąp do zabawy!

 

Podziel się:

Komentarze

Brak komentarzy. Wyraź swoją opinię jako pierwszy!

Komentuj

Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem (*).